Červenec 2014

Minecraft Recenze

1. července 2014 v 13:06 | Natalia1234
Ahoj a ano konečně jsem se dostala k hrám. Dnes tu máme minecraft a trochu mě překvapil jak je písek a štěrk reální, ale k tomu se dostaneme později. Takže minecraft je docela dobrá hra a sama bych spíš volila multiplayer a né singleplayer, ale každý má jiný názor. A ted si řekneme o čem to je. Na začátku se objevíte bez žádných věcí kdekoliv ve světě a musíte si najít potravu a postavit dům. V noci vás asi vystraší příšery, ale můžete je zabít neboj te se. Také se tam dá dostat do jiných světů např. do netheru (peklo) jsou tam mobové které nemůžete potkat v normálním světě. Je tam ají End a o něm platí to stejné, ale je tam navíc drak a když ho zabijete tak z něho vypadne hodně expů a spadne portál do kterého skočíte a objeví se menší blábolení a pak se objevíte ve svém domě.
A ted si řekneme jak se do těch světů dostaneme, do netheru se dostaneme snadno musíme postavit z obsidiánu
portál vysoký 3 a široký 2 (mimo rohy) potom portál jen zapálíte a máte to. Do endu se dostat je těžší oříšek musíte v podzemí najít stronghold (takové staré opuštěné město) a tam najdete portál 3x3 (mimo rohy) do těch okrajů dáte ender perly a portál se zapne. Nakonec do nich akorát skočíte a máte to. Každopádně doporučuji si hru zahrát.

Info

1. července 2014 v 11:15 | Natalia1234
Ahoj, moc ráda vás zase vidím a chtěla bych vám zdělit info o tom, že jedeme do Polska.
Takže nebudou moc články, ale nějaký určitě napíšu (snad). Vyjíždíme ve čtvrtek nějak v 1 hodinu ráno a věřte mi, že se mi fakt nechce ale musím. Po cestě pak vůbec nemůžu usnout a furt si chci pouštět písničky takže jestli je to u vás stejně tak pište do komentářů. Budu se na vás těšit příště tak ahoj !